Skip to main content

Transpersonaalne nõustamine ja hüpnoteraapia ...

… hõlmab väga paljusid erinevaid teooriaid ning tehnikaid, otsides neis alati ühisosa ja laiendades iga üksiku teooria piire. Tegemist on rakendusliku psühholoogia tulevikusuunaga, milles on ühendatud psühholoogia, meditsiin ja filosoofia. Kuna keha ja meel on omavahel seotud, sisaldab see pigem filosoofilist metodoloogiat kui kitsapiirilist teoreetilist lähenemist või üksikuid teraapiatehnikaid.

Transpersonaalne nõustamine ja hüpnoteraapia võimaldab juurdepääsu inimmõistuse haardeulatusest välja jäävatele aladele ja annab meile vahendid ja tehnikad, mille abil on võimalik avastada ning kasutada kõigis inimestes peituvat avastamata potentsiaali, sisemist tarkust ning transtsendentaalsel teadlikkusel põhinevaid ressursse. Ühendades endas psühholoogia teaduse, filosoofia kunsti ning hüpnoosi efektiivsuse, on see innovaatiline tõhus terapeutiline lähenemine, mille abil on kliendil võimalik vaadata oma hetkeprobleemidest sügavamale ja mõista oma terviklikku identiteeti. See annab teraapiaprotsessile uue psühholoogilise kvaliteedi, mis julgustab klienti hindama adekvaatselt elu erinevaid aspekte ja leidma koos terapeudiga sisemist jõudu ja loovaid viise oma elu parendamiseks.

Hüpnoteraapia

on kasulik tööriist, et teha meid teadlikumaks iseendast, suurendada teadlikkust sellest, mis toimub siin ja praegu meie kehas, mida me tunneme ja mida me ei tunne.

Hüpnoos aitab meil saavutada suuremat teadvelolekut iseendast ja tuua mahasurutud mälestused tagasi teadvusse. Läbi hüpnoosi loome ühenduse oma sisemise lapsega ning saame teadlikuks oma alateadlikest motiividest, mis omakorda aitavad meil elus muudatusi teha.

Transpersonaalne nõustamine ja hüpnoteraapia 75€ (1-1,5h)

(Asukoht Pärnu)

SOOVIN TELLIDA

Andestamise ring“ ehk südamehaavade tervendamine on transpersonaalne protsess.

Andestamise ringi eesmärk on tervendada südant ja saada tagasi oma vabadus armastada. Meil kõigil on haavata saanud südamed ja me vajame oma südamete tervendamist isegi rohkem, kui oma südamete avamist.

Südame seisukord, kas ta on haavatud või kannab solvumist ja valu- kõik see mõjutab meie käitumist ja mõtlemist, kokkuvõttes meie elukvaliteeti. Kui süda ei ole tervendatud tekitame palju asjatud pilvi enda ellu. Andestamine on loobumine lootusest paremale minevikule.

Andestamine ei ole halva heaks kiitmine ja leppimine inimestega, kes on meile haiget teinud. Nemad vastutavad oma tegude eest ise, meie aga saame võtta vastutuse oma südame eest, saades tagasi oma jõu ja väe. Andestamise mõte on purustada illusioon, et teised inimesed omavad võimu meie hinge seisundi üle. Andestamine ei ole kingitus kellelegi teisele, andestamine on kingitus iseendale.
Andestamise Ringi lõi aastal 2012 Prantsusmaal Oliver Clerc, peale elumuutvat kogemust Mehhikos koos don Miquel Ruiziga (raamat “Neli kokkulepet“) Tänaseks on Andestamise ringid 12 riigis.

Võimalus tellida üritust (hind kokkuleppel).

SOOVIN TELLIDA

Access Bars

Barsid on peas asuvad 32 energiapunkti ehk barsi, kuhu on salvestatud kõikide Sinu mõtete, uskumuste, otsuste, emotsioonide ja vaatenurkade elektromagnetilised komponendid. Nende energiapunktide õrna puudutamisega hakkab see elektromagnetiline laeng hajuma ning vabastatakse kergelt ja ilma igasuguse pingutuseta kõik, mis ei luba Sul olla vastuvõtmises, alateadlikud uskumused ja piirangud lahustatakse ning energia saab hakata vabalt voolama.

Access Bars 55€(1h)

(Asukoht Pärnu)

SOOVIN TELLIDA