PÄRL

111.00

Tõde on äärmiselt lihtne. Kahtlused, segadus ja igasugune hirm on vari. Vari on kollektiivne puudusteadvus, mis on aasta tuhandeid vana. Hoides inimest korduses, isegi, kui see kordus on ebamugav.

Varju jaoks, kõik tundmatu on hirmutav ja ohtlik. Aga ainus, mis siin elus on kindel, ON see, et kõik on muutuses. Seega proovides püsida korduses, osutab inimene vastupanu elule. Millest tuleneb jõuetus, puudub kirg, emotsioonid valitsevad või puuduvad, ning suhted tekitavad raskust.

Vari on illusioon ja vale, PUNKT.
Varjus elades, reaalsus ei ole see, mis ta näib. Aga kuna vari on alateadlik siis ta on inimese enda jaoks peidetud. Tihti enda varju on keeruline näha, mitte, et see võimatu oleks. Me võime kuulda pinna pealseid mõtteid ja teada oma hirme aga juur on enamasti mujal. Kui töötada otse energiaga ja lugedes koode, näeb täpselt ära tuum uskumuse, mis seda valet koos hoiab ja mille ära muutmisega, kukub hetkega kokku kogu illusioon. Muutuse loomiseks ei ole vaja aega. Ainuke eeldus on, et sa oled valmis ohverdama oma hirmud.
Sellest hetkest, energia saab vabalt voolata ja takistus kaob. Sa näed tõde, kui vale on eemaldatud. Kõige alguspunkt on energia, muutes oma energiat, muudad sa ka mateeriat. Kui vari ei hoia sind enam tagasi, saad sa vabalt astuda väekaid samme ja luua oma elu teadlikult.

Pärl on 1 korra kohtumine, kus me töötame sinu elus praeguse aktuaalse teemaga.

Sa tahad teha seda järgmist sammu aga miski hoiab sind tagasi. Siis Pärl on just see, kus me vaatame, mis on sinu takistus seoses selle konkreetse teemaga. Puhastades oma teadvusest vana, kinni jäänud programm, avaneb sulle uus reaalsus.

Kohtumine toimub Zoomi vahendusel.

Kategooria: